Brunony, Sławomira, Wery

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

25 Sierpień 2021

25 sierpnia 2021 roku w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach

odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela na stopień nauczyciela mianowanego.

Akty te odebrali z rąk Burmistrza Gminy Krzeszowice Wacława Gregorczyka:
- Patrycja Bolek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, zatrudniona w Przedszkolu Samorządowym w Krzeszowicach
- Magdalena Godyń – nauczyciel świetlicy i wychowania fizycznego, zatrudniona w Szkole Podstawowej w Nowej Górze
- Edyta Szymocha – nauczyciel wychowania przedszkolnego, zatrudniona Szkole Podstawowej w Ostrężnicy
- Paulina Wójcik – nauczyciel wychowania przedszkolnego, zatrudniona w Niepublicznym Przedszkolu TUPTUSIE.

Podczas uroczystości nauczyciele złożyli ślubowanie według następującej roty:
„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej", potwierdzając podpisem na akcie ślubowania jego złożenie.
Burmistrz Wacław Gregorczyk pogratulował nauczycielom uzyskania wyższego stopnia awansu zawodowego, życząc wszystkim sukcesów zawodowych w pracy dydaktyczno - wychowawczej, pogody ducha, ludzkiej życzliwości, ciepła i spokoju w życiu osobistym.
W tym roku uroczystość ta odbyła się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Tekst: WEO RED

Zdjęcia: J. Kaczorowska, RPW