Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Wsparcie dla potrzebujących pomocy w zakresie zawodowym, prawnym oraz psychologicznym

24 Marzec 2021

Pomocna Dłoń to ogólnopolski projekt krakowskiej Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium.

Działania w ramach akcji kierowane są do wszystkich osób, które ucierpiały z powodu pandemii Covid-19 - zarówno w obszarze zawodowym, jak i w sensie prawnym, relacji społecznych i zdrowia psychicznego.

Straciłeś pracę lub znajdujesz się w niepewnej sytuacji zawodowej?
Chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne pod okiem profesjonalisty?
Potrzebujesz się przekwalifikować i znaleźć nową ścieżkę rozwoju?
Chcesz nauczyć się jak skutecznie przejść przez proces zdobywania pracy?
Potrzebujesz pomocy prawnika?
Chcesz nauczyć się, jak regulować sprawy urzędowe przez Internet?

Pomoc w szczególności skierowana jest do osób, które mają utrudniony dostęp do świadczeń: osób z mniejszych miejscowości, miast powiatowych czy obszarów wiejskich.
W ramach projektu oferowane są:
- szkolenia z kompetencji interpersonalnych i biznesowych,
- indywidualne konsultacje i porady prawników,
- warsztaty psychologiczne,
- wsparcie dedykowanych mentorów.

Wszystkie działania odbywać się będą nieodpłatnie w formie zdalnej od kwietnia do końca 2021 roku.

Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy do aplikowania on-line znajdziecie na stronie: https://www.stellavirium.org/projekt-pomocna-dlon/