Brunony, Sławomira, Wery
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!

01 Wrzesień 2021

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie i Rodzice!

1 września we wszystkich szkołach zabrzmiał pierwszy dzwonek, oznajmiający rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Będzie to kolejny rok pełen wyzwań, którym wspólnie musimy stawić czoła. Mam nadzieję, że dotychczasowa nauka i praca w cieniu epidemii koronawirusa niebawem odejdzie w przeszłość, bo tylko wśród szkolnych ławek, a nie przed ekranem komputera, możliwy jest pełny rozwój intelektualny i społeczny młodego pokolenia.

Drodzy Uczniowie! Liczę, że po okresie udanego wakacyjnego wypoczynku z nową energią i ciekawością świata przystąpicie do zdobywania wiedzy i jak najlepiej wykorzystacie wszystkie szanse, jakie daje Wam szkoła.
Nauczycielom i  Pracownikom Oświaty a także Rodzicom życzę, aby ten rok był czasem spokojnej i stabilnej pracy, pełnej radości z sukcesów i dokonań dzieci.
Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk