Brunony, Sławomira, Wery

GKS Świt Krzeszowice zdobył puchar burmistrza

11 Sierpień 2021

W meczu finałowym XX Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Krzeszowice, który odbył się 10 sierpnia w Krzeszowicach, zwyciężył zespół GKS „Świt”.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:1).

Składy drużyn
Świt: Mateusz Gęca, Antoni Bodzęta, Michał Zając, Mateusz Mirek, Mateusz Szewczyk, Mateusz Knapik, Dominik Mączyński, Adam Noworyta, Paweł Markowski, Tomasz Małodobry, Mateusz Marszałek, Karol Wolak, Sebastian Dębowski, Krystian Kowalczyk, Karol Szecówka, Jakub Marszałek.

Wolanka: Michał Pałka, Przemysław Augustynek, Grzegorz Kocot, Wiktor Urbańczyk, Krystian Bicz, Sebastian Kocot, Piotr Żbik, Mateusz Ziółko, Mateusz Grochal, Kacper Żbik, Przemysław Kowalski, Tomasz Maj, Łukasz Żbik, Robert Noworyta, Marcel Godyń, Maciej Jaworski.

Kolejność miejsc w turnieju:
I miejsce i Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice – GKS Świt
II miejsce – LKS Wolanka
III miejsce: LKS Tęcza i PKS Sankowia
IV miejsce: LKS Jutrzenka, LKS Górzanka i LKS Victoria.

Puchary i dyplomy wręczył burmistrz Wacław Gregorczyk, wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymają nagrody pieniężne na zakup sprzętu sportowego.