Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków jednostki ewidencyjnej Krzeszowice obszar wiejski

21 Styczeń 2022

Przedsiębiorstwo Geodezyjne GEOPROF s.c. Jarosław Kożuch Sławomir Zając z siedzibą w Krakowie ul. Radzikowskiego 65K/12 informuje, że realizuje na zlecenie Powiatu Krakowskiego

(umowa nr ORB.II.032.329.2021 z dnia 19.07.2021 r.) projekt pod nazwą „ Digitalizacja, weryfikacja, poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Krzeszowice obszar wiejski, przewidzianych w projekcie E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Krakowskiego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”".

Wyżej wymieniony projekt jest podzielony na 3 moduły, które obejmują następujące czynności:
1. Moduł I - Analiza materiałów źródłowych. Pozyskanie danych dotyczących granic działek, użytków gruntowych i budynków z materiałów archiwalnych. Porównanie danych z ortofotomapą, aktualizacja sposobu użytkowania na działkach (użytków gruntowych)
2. Moduł II - Wykonanie prac terenowych i pomiarów geodezyjnych budynków, użytków gruntowych. Usunięcie rozbieżności stwierdzonych w ramach analiz w Module 1, w tym ustaleń granic działek ewidencyjnych (sporadycznie).
3. Moduł III – Przygotowanie i przeprowadzenie wyłożenia projektu operatu opisowo kartograficznego do wglądu osób zainteresowanych, rozpatrzenie uwag i zastrzeżeń wniesionych na wyłożeniu, wprowadzenie danych i dokumentacji geodezyjnej do bazy ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego w Krakowie

W dniu 13.01.2022 r. Zamawiający odebrał od wykonawcy dokumentację techniczną wykonaną w ramach modułu I i wykonawca może przystąpić do realizacji modułu II.

Informacje o wykonywanych pracach oraz stosowanych technologiach zawarte są w prezentacji, przygotowanej przez Geoprof, dostępnej pod linkiem

Modernizacja EGiB Krzeszowice