Anny-Marii, Felicjana, Sławoja

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - mamy wynik niedzielnej zbiórki

30 Styczeń 2022

Z przyjemnością informujemy,

że w dniu 30 stycznia, podczas 30. Finału, na terenie Gminy Krzeszowice zebraliśmy 60 639,73 zł.

Na wynik ten złożyła się zawartość 53 puszek kwestarskich, dochód z licytacji gadżetów WOŚP oraz zawartość skarbony stacjonarnej z Przychodni OKOMEDICAL. W puszkach znalazła się także pewna ilość waluty zagranicznej - jej wartość określi w rozliczeniu końcowym Fundacja WOŚP.

Rekordowe puszki:
- Adam Izdebski - 4 548,61 zł

- Aleksandra Pałka - 2 762,00 zł

- Maciej Gregorski - 2 545,74 zł.

Powyższa kwota nie zawiera wpłat do eSkarbonek, do których nadal można wpłacać pieniądze, które rozliczą się automatycznie 31 stycznia 2022 r. o godz. 23:59.

ESkarbonka Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach dostępna jest pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/k95j87

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się Światełkiem do Nieba na placu targowym w Krzeszowicach z udziałem jednostek OSP z naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom, firmie Hauswerk, komisji przeliczającej puszki oraz wszystkim zaangażowanym i pomagającym w organizacji zbiórki i imprez towarzyszących.

Janina Walkowicz- szef Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach