Erazma, Marianny, Marzeny
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Informacje o możliwościach uzyskania dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację budynku

23 Grudzień 2021

W jutrzejszym, świątecznym wydaniu Dziennika Polskiego mieszkańcy naszej gminy, w specjalnej wkładce, znajdą informacje o możliwościach uzyskania dofinansowania w zakresie wymiany źródła ciepła i wykonania termomodernizacji budynku oraz skorzystania już w obecnym sezonie grzewczym z dopłaty rekompensującej podwyższone koszty ogrzewania po przejściu na proekologiczne ogrzewanie. Jest to element działań prowadzonych przez Urząd Miejski w Krzeszowicach, w celu ograniczenia zanieczyszczenia powietrza powodowanego przez tzw. niską emisję. Zapraszamy do lektury, a następnie do Gminnego Punktu Informacyjno Konsultacyjnego Programu "Czyste Powietrze" w Krzeszowicach przy Placu F. Kulczyckiego 1 segment B pokój 2 B (obsługa wniosków) i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Krakowska 11 ( dopłaty do ogrzewania).