przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Maury, Milany, Tomasza
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH
przejdź do stopki

I kadencja (1990-1994)
Przewodniczący: Jan Załuski
Radni: Henryk Besztocha, Tadeusz Bobek - w jego miejsce wszedł Władysław Gwiazdowski, Wacław Chrabąszcz, Zdzisław Cyran, Andrzej Furmanik, Stanisław Kapusta, Jerzy Konik, Krystyna Kozek, Anna Kucharska, Zygmunt Kuchta, Stefan Kucia, Bogusław Kurdziel, Jacek Kurdziel, Helena Latawiec, Marek Mandecki, Marian Noworyta, Jerzy Ostrowski, Władysław Pałka, Karol Piechota, Tadeusz Filipczyk, Jan Ptak, Maria Sołek, Ryszard Spytkowski, Józef Surowiec, Marek Ziąbek,  Wiesław  Jagiełło, Aleksander Piotrowski.

II kadencja (1994-1998)
Przewodniczący: Stefan Rudel
Radni: Zbigniew Antończyk, Michalina Barnaś, Bogusław Bożek, Maria Chodacka-Kucharczyk, Maksymilian Chucherko, Ewa Cudzik, Andrzej Godyń, Bogdan Grabowski - w jego miejsce wszedł Mieczysław Wójcik, Wiesław Jagiełło, Józef Klocek, Bogusław Kurdziel, Janina Lasoń, Józef Łądka, Stanisław Łobaziewicz, Antoni Martyna - w jego miejsce wszedł Jerzy Ciężki, Karol Piechota, Władysław Puda, Jerzy Romański, Henryk Skotniczny - w jego miejsce wszedł Jan Godyń, Maria Sokół, Ryszard Spytkowski - w jego miejsce wszedł Leszek Więcek, Elżbieta Stefańska, Renata Godyń- Swędzioł, Anna Szopa, Adam Ślusarczyk, Józef Kłeczek, Janusz Żbik.

 

 

III kadencja (1998-2002)
Przewodnicząca: Marta Sobczyk
Radni: Bogusław Bożek, Jerzy Ciężki, Zenon Cyran, Krystyna Drewnowska, Bronisław Gaj, Jan Godyń, Stanisława Grzęda, Wiesław Jagiełło, Stanisław Kasprzyk, Józef Kłeczek, Bogusław Kurdziel, Janina Lasoń, Eugeniusz Lewicki, Eulalia Marzec, Małgorzata Mastalerz, Janina Oczkowska, Karol Piechota, Aleksander Piotrowski, Stefan Rudel, Anna Szopa, Jacek Tekieli, Jan Węgrzyn, Jerzy Wieczorek, Jan Kanty Wójcik, Mieczysław Wójcik, Józef Zając, Roman Żbik.


 

 

IV kadencja (2002-2006)
Przewodnicząca: Stanisława Grzęda
Radni: Jerzy Wieczorek, Jerzy Ciężki, Zbigniew Baran, Robert Chochół, Mieczysław Wójcik, Mieczysław Zając, Wacław Gregorczyk, Stefan Kucia – w jego miejsce wszedł Wojciech Pałka, Bronisław Gaj – w jego miejsce wszedł Andrzej Klocek, Jan Godyń, Władysław Gwiazdowski, Wojciech Kucharski, Andrzej Chmielowicz,  Aleksander Wiatr – w jego miejsce wszedł Jerzy Wnęk, Antoni Jamiński, Marta Sobczyk, Grażyna Dźwigaj, Anna Szopa,  Jacek Tekieli – w jego miejsce wszedł Wiesław Skalny, Roman Żbik.

 

 

V kadencja (2006-2010)
Przewodnicząca: Marta Sobczyk
Radni: Zbigniew Wąsik, Teresa Szczurek, Kazimierz Stryczek, Renata Brzózka, Jerzy Wnęk, Edward Motyl, Jerzy Wieczorek, Zenon Hrycaniuk, Bogdan Kurdziel, Stanisława Grzęda, Władysław Gwiazdowski, Jan Kanty  Wójcik, Wiesław Skalny, Antoni Jamiński, Beata Głąb, Wacław Gregorczyk, Witold Kulczycki, Wojciech Pałka, Ryszard Niemczyk, Roman Żbik.

 

 

VI kadencja (2010-2014)
Przewodnicząca: Stanisława Grzęda
Radni: Robert Chochół, Beata Głąb, Wiesław Jagiełło, Antoni Jamiński – w jego miejsce wszedł Andrzej Osiniak, Jacek Kret, Helena Latawiec, Stanisława Maciejowska, Michalina Nowakowska- Malczyk, Wojciech Pałka, Wojciech Pogan, Leszek Słota, Kazimierz Stryczek, Wojciech Styrylski, Adam Ślusarczyk, Klaudia Węgrzyn, Henryk Woszczyna, Jan Kanty Wójcik, Mieczysław Wójcik, Renata Brzózka, Adam Godyń.

 



VII kadencja (2014-2018)
Przewodniczący: Adam Godyń
Radni: Robert Chochół, Jerzy Ciężki, Monika Dudek, Andrzej Furmanik, Beata Głąb, Irena Godyń, Michał Godyń, Stanisław Kowalczyk - w jego miejsce weszła Anna Blecharz, Bogdan Kurdziel, Stanisława Maciejowska, Wojciech Pogan, Agnieszka Sańka, Leszek Słota, Kazimierz Stryczek, Wojciech Styrylski, Klaudia Węgrzyn, Henryk Woszczyna, Władysław Ziomek, Artur Branowski, Michalina Nowakowska-Malczyk.

Pod koniec kadencji mandatu zrzekli się Klaudia Węgrzyn oraz Michał Godyń - składu nie uzupełniano.

 



VIII kadencja (2018-2023)
Przewodniczący: Adam Godyń, następnie Kazimierz Stryczek
Radni: Henryk Woszczyna, Władysław Ziomek, Robert Chochół, Jerzy Ciężki, Krystyna Galos, Beata Głąb,Wiesław Jagiełło, Dariusz Kaczara, Kamil Kłosowski, Leszek Kramarz, Anna Łukasik, Stanisława Maciejowska, Dorota Marek, Andrzej Osiniak, Wojciech Pałka,  Wojciech Pogan, Ewa Rogóż-Klocek,
Leszek Słota, Wojciech Styrylski, Jan Węgrzyn.                
 
Zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów mandatu zrzekł się Witold Kulczycki, w jego miejsce weszła Krystyna Galos. W trakcie kadencji Adam Godyń, który pełnił funkcję przewodniczącego zrzekł się mandatu (został zastępcą burmistrza). W jego miejsce weszła Ewa Rogóż-Klocek, na przewodniczącego wybrano Kazimierza Stryczka.