Jarosława, Marka, Wiki

Akademia Lokalnego Lidera (ALL)

13 Maj 2016

Projekt Fundacji Laboratorium Inspiracji Społecznych

II edycja organizowana jest we współpracy z Urzędem Gminy Zabierzów http://zabierzow.org.pl/

Akademia Lokalnego Lidera jest skierowana do osób, które na co dzień aktywnie działają w swoich społecznościach lokalnych (wymogiem jest zamieszkanie na terenach wiejskich lub małych miejscowościach do 25 tysięcy mieszkańców).

Projekt nastawiony jest na wzrost wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu: budowania zespołu, animowania społeczności lokalnych oraz wzmocnienia roli liderów, a także skutecznego planowania i realizowania projektów oraz promocji lokalnych akcji.

W ramach ALL bezpłatne:

- szkolenia z zakresu zarządzania organizacją, pozyskiwania funduszy oraz promocji;
- doradztwo indywidualne;

Dla uczestników Projektu także udział w:
- konkursie na dobre praktyki;
- dwudniowym bezpłatnym Forum Lokalnych Liderów.

Szkolenia w ramach II edycji odbędą się w Urzędzie Gminy Zabierzów w dniach 23-24 maja, 2-3 czerwca oraz 9-10 czerwca.

Tematyka szkoleń jak i regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie Fundacji www.fundacjalis.org