przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Bogny, Rafaeli, Rafała
przejdź do stopki

Ankieta LGD Nad Białą Przemszą

14 Listopad 2022
kategoria:
Aktualności

Kontynuując prace, zmierzające do opracowania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą

chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru gmin tworzących nasze Stowarzyszenie (tj. Klucze, Bolesław, Bukowno, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Olkusz, Skała, Sułoszowa, Trzyciąż i Wolbrom) o projekty, które będziecie chcieli sami realizować w nowej perspektywie finansowej lub oczekujecie, że takie projekty zostaną przygotowane przez samorząd czy inne instytucje.
Pod linkiem znajdziecie Państwo krótką ankietę, w której najpierw pytamy o obszary tematyczne, które uważacie Państwo za ważne w kontekście powstającej strategii, a także o pierwsze refleksie dotyczące działań i projektów, które powinny się znaleźć w nowej strategii.
Wypełnienie ankiety zajmie Państwu dosłownie kilka minut, a nam pozwoli lepiej zaplanować wydatkowanie środków, które służyć powinny rozwojowi całego obszaru Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą i przyczyniać się będą do poprawy jakości życia nas wszystkich – mieszkańców obszaru.
Link do ankiety: https://tiny.pl/ww8f4

Ankiety proszę wypełnić do 18 listopada br.
Dziękujemy za poświęcony czas!
Zarząd Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą