Ilony, Jerzego, Wojciecha

Informacja o obsadzeniu mandatów w Radzie Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej

18 Lipiec 2019

Okręgowa Komisja Wyborcza w Krzeszowicach

zawiadamia wyborców Okręgu Wyborczego nr 7  o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej w Okręgu Wyborczym nr 7 w Gminie Krzeszowice bez przeprowadzania głosowania ustalonego na dzień 28 lipca 2019 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza podjęła decyzję o obsadzeniu mandatów bez przeprowadzania głosowania, ponieważ w terminie do 05.07.2019 r. zarejestrowano dwóch kandydatów, co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów do obsadzenia.

Zgodnie z powyższym, w dwumandatowym Okręgu Wyborczym nr 7 w Gminie Krzeszowice w Powiecie Krakowskim, członkami Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej zostali:

Pan Zygmunt Zbigniew Wójcik
Pan Daniel Stępień