Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

KRYSZTAŁY SOLI - Lider Pozarządowej Małopolski 2022

27 Czerwiec 2022

Znasz organizację pozarządową, która od lat inspiruje innych do działania i zmienia swoje najbliższe otoczenie?

Organizację, dzięki której świat wokół nas staje się lepszy? Do 29 lipca trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej Nagrody Kryształy Soli dla najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych.

W tym roku Nagroda Kryształy Soli zostanie przyznana w 5 kategoriach:
1) Polityka Społeczna
2) Kultura i Tożsamość Regionalna
3) Edukacja, Społeczeństwo Obywatelskie i Zrównoważony Rozwój
4) Sport, Turystyka, Ekologia
5) Najlepsza Małopolska Inicjatywa Pozarządowa

Spośród wszystkich laureatów nagrody zostanie wybrany Lider Pozarządowej Małopolski Kryształy Soli 2022, który otrzyma 25 000 zł ufundowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Warto dodać, że w kategorii „Najlepsza Małopolska Inicjatywa Pozarządowa” na statuetkę mają szansę inicjatywy, działania lub projekt, który wpłynął pozytywnie na życie mieszkańców, rozwój społeczny i gospodarczy. To okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podejmowanych przez organizacje pozarządowe.

Kto może zgłosić organizacje do nagrody?

Osoby prawne, osoby fizyczne, inne organizacje pozarządowe, kościoły i związki wyznaniowe, instytucje oraz organy i jednostki organizacyjne administracji publicznej.
Termin przyjmowania zgłoszeń trwa do 29 lipca 2022 r.
Miejsce przyjmowania zgłoszeń:
Pocztą: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kancelaria Zarządu, 30-017 Kraków, ul. Racławicka 56
Osobiście na dzienniku podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Kraków, ul. Racławicka 56 i ul. Basztowa 22
Osobiście w agendach urzędu w regionie:
- Miechów, ul. Warszawska 10;
- Nowy Targ, al. Tysiąclecia 44;
- Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 52;
- Oświęcim, ul. Górnickiego 1;
- Tarnów, al. Solidarności 5-9;
- Zakopane, ul. Kościeliska 7
lub elektronicznie: za pośrednictwem platformy ePUAP

Wszelkie informacje dotyczące nagrody, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie internetowej poniżej oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM, 12 61 60 121, tel. 12 61 60 982

Dokumentacja konkursu w zakładce Nagroda Kryształy Soli