Benedykta, Kariny, Olgi

Nieodpłatne poradnictwo dla mieszkańców Powiatu Krakowskiego

13 Styczeń 2020

LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU KRAKOWSKIEGO

Lista zawiera dane jednostek nieodpłatnego poradnictwa uporządkowane według tematyki poradnictwa, w tym jednostek publicznych, jednostek niepublicznych działających na zlecenie oraz jednostek prowadzących działalność pożytku publicznego działających na zlecenie, którym powierzono zadania z zakresu poradnictwa specjalistycznego na podstawie odrębnych przepisów. Dane obejmują informacje o nazwie jednostek, zakresie poradnictwa, adresach i danych kontaktowych, w tym o stronach internetowych i numerach telefonicznych, dniach i godzinach działalności oraz kryteriach dostępu do usługi.
Na poniższym wykazie ujęto także krajowe infolinie tematyczne i innych formach porad świadczonych za pośrednictwem komunikacji elektronicznej.
Załącznik drugi przedstawia harmonogram pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działających na terenie Powiatu Krakowskiego  w roku 2020.

doc lista-nieodplatnego-poradnictwa styczeń 2020.doc 20-01-13 13:34 332KB pobierz plik: lista-nieodplatnego-poradnictwa styczeń 2020.doc
pdf Harmonogram pracy punktów od 01.01.2020 r..pdf 20-01-13 13:35 399.4KB pobierz plik: Harmonogram pracy punktów od 01.01.2020 r..pdf