Marii, Marzeny, Ryszarda

Nowy parking przy ośrodku zdrowia w Zalasiu

27 Maj 2016

Dobiegła końca realizacja zadania, polegającego na utwardzeniu terenu, pełniącego funkcję miejsc postojowych, wraz z powierzchnią manewrową i dojściem pieszym do Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Zalasiu.
Zmodernizowanie parkingu nie było może zadaniem dużym, ale ważnym dla komfortu wszystkich korzystających z usług medycznych. Osoby chore, nawet jeżeli mieszkają blisko, najczęściej są dowożone do lekarza, więc wygodny parking jest wyjściem naprzeciw ich potrzeb – uważa burmistrz Wacław Gregorczyk.

Wykonane roboty przyczynią się do wzrostu użyteczności zmodernizowanego parkingu oraz polepszenia stanu technicznego drogi dojazdowej do budynku. Efekty przeprowadzonych prac będą służyć mieszkańcom przez kolejne lata.
W wyniku przeprowadzonego w tym roku postępowania jako wykonawcę robót wybrano Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jan Ślusarczyk z naszej gminy. Umowa, na kwotę 50 931,05 zł brutto, została zawarta w dniu 7 kwietnia 2016 r.