Marii, Marzeny, Ryszarda
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Rusza program POWIAT BEZ SMOGU

16 Wrzesień 2021

Zarząd Powiatu w Krakowie uprzejmie informuje, że rozpoczęcie procedury naboru wniosków w ramach programu „Powiat bez smogu” nastąpi 23 września 2021 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków i przypominamy, że jedyną ścieżką złożenia wniosku jest platforma ePUAP.
Pula środków przeznaczonych na dofinansowanie wynosi 252 099 zł

Nabór wniosków trwać będzie od 23 września 2021 r. do osiągnięcia 150% środków przewidzianych na udzielenie dotacji, jednak nie dłużej niż 14 dni.

POWIAT BEZ SMOGU to program dotacji do 3 000 zł dla właścicieli domów i mieszkań położonych na terenie powiatu krakowskiego, którzy chcieliby skorzystać
z dofinansowania na zakup wraz z montażem nowego źródła ciepła:
- kotła gazowego,
- pieca elektrycznego,
- instalacji solarnej,
- pompy ciepła.
Program skierowany jest do osób fizycznych posiadających tytuł prawny do nieruchomości. Obejmuje budynki mieszkalne jedno lub wielorodzinne. W budynku nie może być prowadzona i zarejestrowana działalność gospodarcza.

Szczegółowe informacje na temat projektu wraz z drukami do pobrania dostępne są na stronie www.powiat.krakow.pl