Bernarda, Biruty, Erwina

Spotkanie z samorządami uczniowskimi

11 Marzec 2019

Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Godyń, zastępca burmistrza Witold Kulczycki i przewodniczący Komisji Edukacji Robert Chochół spotkali się w Tłusty Czwartek z przedstawicielami samorządów uczniowskich.

Młodzieży towarzyszyli dyrektorzy szkół, pedagodzy i opiekunowie samorządów a tematem spotkania była działalność samorządów związana z przygotowaniem do czynnego udziału w życiu publicznym, poszerzaniem wiedzy o prawach człowieka i obywatela, współodpowiedzialnością za szkołę oraz różnymi formami pomocy  potrzebującym.

Uczestniczący w spotkaniu uczniowie otrzymali przygotowaną i wydaną przez gminę na rocznicę odzyskania niepodległości książkę pt. „Krzeszowice 1867 – 1989”, autorstwa Łukasza Skalnego.