przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
przejdź do stopki

Strategia Terytorialna Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska - badanie opinii publicznej

30 Sierpień 2022
kategoria:
Aktualności

Szanowni Państwo,

dziesięć gmin zlokalizowanych w pobliżu miasta Krakowa (Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Koniusza, Krzeszowice, Myślenice, Siepraw, Skała, Słomniki, Sułoszowa) zawiązało STOWARZYSZENIE OTULINA PODKRAKOWSKA. Jednym z celów funkcjonowania Stowarzyszenia jest umożliwienie gminom wchodzącym w jego skład uzyskać dostęp do specjalnej puli środków europejskich, przeznaczanych dla miejskich obszarów funkcjonalnych. Skorzystanie z tej możliwości musi być poprzedzone przygotowaniem tzw. Strategii Innych Instrumentów Terytorialnych do 2027 r. Środki uzyskane dzięki powołaniu Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska i przygotowaniu Strategii, można będzie przeznaczyć na inwestycje i działania miękkie w różnych obszarach tematycznych.
Aby opracować wspólną strategię, niezbędne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnozy społecznej, gospodarczej i przestrzennej oraz - na jej podstawie - zidentyfikowanie celów i zadań, mających zapewnić długofalowy rozwój tego obszaru.
Elementem diagnozy jest m.in. sondażowe badanie opinii mieszkańców w postaci niniejszej ankiety. Wierzymy, że uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli na zaplanowanie oczekiwanych inwestycji oraz właściwej ścieżki rozwoju tego międzygminnego partnerstwa.
Ankieta jest całkowicie anonimowa – Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. Zależy nam na uzyskaniu jak największej liczby opinii.

Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety!

Link do ankiety https://otulinapodkrakowska.webankieta.pl/

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz
pdf Kwestionariusz_Strategia IIT Otuliny_wersja papierowa.pdf
ilość pobrań: 417
22-08-30 10:09 Kwestionariusz_Strategia IIT Otuliny_wersja papierowa.pdf 480.66KB zobacz