Bernarda, Biruty, Erwina

że na terenie Gminy Krzeszowice
zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór
zużytego sprzętu ELEKTRYCZNEGO i ELEKTRONICZNEGO

ZBIÓRKA OBJAZDOWA (W FORMIE TZW. WYSTAWKI)
4 kwietnia 2023 r.
CZERNA, DĘBNIK, DUBIE, FILIPOWICE, MIĘKINIA, NOWA GÓRA, NOWA GÓRA ŁANY, OSTRĘŻNICA, PACZÓŁTOWICE, SIEDLEC, ŻARY oraz KRZESZOWICE: OS. CENTRUM, OS. CZATKOWICE, OS. NOWY ŚWIAT, OS. ŻBIK
5 kwietnia 2023 r.
FRYWAŁD, RUDNO, SANKA, ZALAS, NAWOJOWA GÓRA, TENCZYNEK, WOLA FILIPOWSKA,
KRZESZOWICE: OS. JURAJSKIE, OS. PARKOWE
Adresy nieruchomości z których istnieje konieczność odbioru elektrośmieci należy zgłosić do Urzędu Miejskiego, Referat Gospodarki Komunalnej, nr 12 252 08 21, najpóźniej do dnia 3 kwietnia

ZBIÓRKA PUNKTOWA Miasto KRZESZOWICE:
4 kwietnia 2023 r.
(samochody odbiorcy czekają w wyznaczonych punktach o określonych ściśle godzinach)
1. w godz.: 16:00 16:50 plac omłotowy skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Miękińskiej.
2. w godz.: 17:00 18:00 parking przy Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22.

Do ELEKTROŚMIECI zaliczamy wszystkie zużyte sprzęty RTV i AGD , takie jak: telewizory, radia, pralki, lodówki, komputery, telefony, itp.

Do ELEKTROŚMIECI nie zaliczamy: odpadów wielkogabarytowych, części budowlanych i sanitarnych, części motoryzacyjnych - TAKIE ODPADY NIE ZOSTANĄ ODEBRANE!