Alfa, Leonii, Tytusa

09 Styczeń 2018

Wzory dokumentów o udzielenie dotacji na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych w ramach Projektów finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Poniżej znajduje się informacja w sprawie kryteriów wyboru inwestycji do dofinansowania, trybu postępowania w sprawie udzielenia dotacji oraz sposobu rozliczania dotacji na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych w ramach Projektów finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. W załącznikach znajdziecie Państwo również wzory umów o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy, wzory oświadczeń oraz wniosek o wypłatę dotacji.