Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Zapraszamy na XII Gminne Forum Organizacji Pozarządowych

08 Listopad 2023

Burmistrz Wacław Gregorczyk serdecznie zaprasza na XII Gminne Forum Organizacji Pozarządowych,

które odbędzie się 15 listopada 2023 roku o godz. 17.00 w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach przy ul. Grunwaldzkiej 4.
Program:
1. Otwarcie spotkania, przywitanie uczestników – Wacław Gregorczyk, Burmistrz Gminy Krzeszowice.
2. Współpraca Powiatu Krakowskiego z organizacjami pozarządowymi – dotacje i inne formy wsparcia – Małgorzata Zięć, Dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy, Starostwo Powiatowe w Krakowie.
3. Produkty bankowe dedykowane organizacjom pozarządowym – Łukasz Koryczan, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Krzeszowicach.
Przerwa kawowa.
4.Prezentacja projektu „Programu Współpracy Gminy Krzeszowice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024” – Małgorzata Bojkowska, Sekretarz Gminy Krzeszowice, Urząd Miejski w Krzeszowicach.
5.Omówienie dotychczasowego funkcjonowania generatora wniosków Witkac.pl – najczęściej występujące nieprawidłowości podczas składania ofert na realizację zadań publicznych oraz sprawozdań z ich wykonania - Ilona Wiśniewska, Urząd Miejski w Krzeszowicach.
6.Wolne wnioski, uwagi.
7.Zakończenie spotkania.