Alicji, Edwina, Eryka
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Nabór uzupełniający do projektu "Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski"

27 Maj 2021

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, że gmina Krzeszowice realizuje inwestycję proekologiczną,

tj. projekt pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” – zwany dalej Projektem, z pozyskanych środków zewnętrznych, dofinansowujących na obiektach prywatnych montaż ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła. Poziom dofinansowania wynosi 51%, a wkład własny beneficjenta 49%.
Na obecną chwilę jest możliwość dopisania się do programu – dla osób chętnych na montaż, paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła!!!

Zasady naboru uzupełniającego:

- Wypełnioną Wstępną deklarację udziału, której wzór stanowi załącznik do niniejszego Ogłoszenia, należy pobrać, wydrukować, wypełnić i złożyć w wersji papierowej na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, adres: ul. Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice.
- Wstępne deklaracje udziału będą rozpatrywane wg kolejności wpływu na dziennik podawczy Urzędu do wysokości środków przekazanych Gminie w ramach Projektu oraz do ilości miejsc, jakie się zwolnią z listy podstawowej w terminie do 11 czerwca 2021 r.
- Lista podstawowa, to lista osób utworzona na podstawie odpłatnych inspekcji wykonanych w 2017 r.
- Złożenie Wstępnej deklaracji udziału, nie stanowi gwarancji udziału w Programie.
- Udział w Programie należy zadeklarować tylko na druku, o którym mowa w pkt 1 i tylko w wersji papierowej.
- Osoby zakwalifikowane do Programu będą musiały wykonać na własny koszt inspekcję, która określi możliwości techniczne wykonania wskazanej w deklaracji instalacji.
- Osoby zakwalifikowane do Programu zostaną o tym powiadomione telefonicznie.
- Informacja nt. montowanych urządzeń znajduje się na stronie Gminy Krzeszowice:
W ramach projektu uruchomiono nowy adres emailowy dotyczący wszelkich, niezbędnych uzgodnień technicznych, dotyczących dostawy i montażu instalacji OZE, tj:

Parametry techniczne dostępne są pod tym odnośnikiem!

„Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” projekt współfinansowanych ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020

Kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz
docx Załącznik do OGŁOSZENIA O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM.docx