Dionizji, Leontyny, Mikołaja
Ryzyko wystąpienia przekr. poziomu informowania - pył zawieszony PM10 ( 6 grudnia 2019)
Strona główna Gospodarka i środowisko Środowisko Powietrze Informacja o braku możliwości podłączenia do sieci ciepłowniczej

Urząd Miejski w Krzeszowicach informuje, że na terenie całej Gminy Krzeszowice nie ma możliwości przyłączenia budynków mieszkalnych jednorodzinnych do sieci ciepłowniczej komunalnej z uwagi na brak takiej sieci.
Funkcjonujące na terenie miasta Krzeszowice dwa lokalne systemy ciepłownicze nie dostarczają ciepła do budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
Niniejszą informację wydaje się na potrzeby uzyskania dofinansowania w ramach programu "Czyste powietrze" w WFOŚiGW w Krakowie.

pdf info dot. sieci ciepłowniczej.pdf 19-10-01 13:30 359.71KB pobierz plik: info dot. sieci ciepłowniczej.pdf