Ilony, Jerzego, Wojciecha

Medal honorowy

(średnica 70 mm, grubość 6 mm) ma na awersie herb Gminy Krzeszowice i napis w otoku „Zasłużony dla Gminy Krzeszowice", na rewersie dekoracyjny otok oraz wygrawerowane imię i nazwisko uhonorowanego medalem i rok przyznania.

Medal przyznawany jest od 2017 roku przez Burmistrza Gminy Krzeszowice, zwyczajowo z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Otrzymali:
- w 2017 roku: Barbara Kosobucka, Stanisława Cekiera, Roman Żbik;
- w 2018 roku: Anna Cygal, Janina Oczkowska, Bogdan Kurdziel, Kazimierz Stryczek, Anna Łukasik, Dorota Strojnowska, Stanisław Klich, Bronisław Rzepecki, Stanisława Grzęda, Marta Sobczyk, Janina Lasoń;
- w 2019 roku: Andrzej Adamczyk, Elżbieta Kusy, Alicja Jagiełło, Helena Latawiec, Wiesław Jagiełło, Adam Godyń, Andrzej Mędrala, Roman Staroń, Roman Bochenek, Jarosław Janik.